HP10-1-N1016
Pakke str.:
0 pcs
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
Coupling male HP (ISO-A) - DN12 - M16x1.5 (10L) bulkhead
Varenummer: HP10-2-N1016
Rubber plug for standard coupl ISO-A 1/2
Varenummer: P52PH
D
38 mm
Diameter rör
10 mm
Flödeshastighet nominell LMin
100 lpm
Gänga utv. metrisk
M16x1,5
ISO storlek
12.5
Modell kod
HP10-1-N1016
Märke namn
Stauff
Packningsmaterial
NBR
Standard ISO
ISO 7241-1-A
Storlek
1/2 "
Temperatur max.
+100 °C
Temperatur min.
-20 °C
Tryck max.
250 bar
X
27 mm