HFR0200500
Förpackningsstorlek:
0 pcs
Minsta beställningskvantitet:
1 pcs
Diameter inv. cylinder
32 mm
Diameter stång
20 mm
Diameter utv.
42 mm
Diameter ôg
16.2 mm
E
G 1/4 BSP
Håldiameter cylinder
30 mm
Inbyggnadsmått
655 mm
Modell kod
HFR0200500
Märke namn
Contarini Leopold
Slaglängd
500 mm
Tryck max.
210 bar
Ytskiktbehandling
Ubehandlet
Ögbredd topp
35 mm