FXRVZ35LR114WD
Pakke str.:
1 pcs
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
SE ANDRE VARIANTER
11 varianter
Valgt variant:
FXRVZ35LR114WD
Kontraventil (->) - ø35L x 1.1/4" BSP - 1 bar - WD pakning
Tillbehör (4)
Dobbelt skærering - ø35L
Partnumber:
FIDS35L
Omløber - ø35L - M45x2
Partnumber:
FIM35L
Dobbelt skærering WDDS - ø35L - pakning
FIWDDS35L
Omløber - ø35L - M45x2
M35L
Specifications
Dimensions and shipping
Diameter rør
35 mm
Gevind
G 1.1/4 BSP
Korrosions resistens
1200 hours salt spray DIN EN ISO 9227
Model kode
FI-RVZ-35LR-WD-B-W3-1
Mærke navn
Stauff
Serie
L
Temperatur maks.
+90 °C
Temperatur min.
-20 °C
Tryk maks.
250 bar
Tryk åbning
1 bar
Package size
Barcode
Gross weight
0,106 Kg
Net weight
0,106 Kg
Country of origin
deu
Intrastat code
Product information