FT19-2-IGF16
Pakkauskoko:
0 pcs
Pienin tilausmäärä on:
1 pcs
Alu støvhætte M46x3 (for hanpart FT19)
Osanumero: FT19-0-SI001
DN
19 mm
Flow Nominel
200 lpm
Gevind indvendig
G 1 BSP
ISO størrelse
19
Materiale
Stål
Model kode
FT19-2-IGF16
Mærke navn
Stauff
Overfladebehandling
Zink-Nikkel belagt
Pakningsmateriale
NBR
Størrelse
3/4 "
Temperatur maks.
+100 °C
Temperatur min.
-25 °C
Tryk maks.
500 bar
Tryk sprængning min.
1400 bar