FISNV35L28L
Package size:
1 pcs
Min. order quantity is:
1 pcs
SEE OTHER VARIANTS
21 variants
Chosen variant:
FISNV35L28L
Omvendt samler - ø35L x ø28L
Specifications
Dimensions and shipping
D3
23 mm
D4
23 mm
Diameter rør
35 - 28 mm
Korrosions resistens
1200 hours salt spray DIN EN ISO 9227
L1
50 mm
L2
54,4 mm
Materiale
Stål
Model kode
FI-SNV-35/28L-V-W3-DKO
Mærke navn
Stauff
Overfladebehandling
Zink-Nikkel belagt
Pakningsmateriale
FKM/FPM (Viton®)
REACH compliant
Ja
RoHs compliant
Ja
S1
50 mm
S2
41 mm
Serie
L
Serie 1
L
Sikkerhedsfaktor
4
Temperatur maks.
+200 °C
Temperatur min.
-25 °C
Tryk maks.
250 bar
Vinkel
0 °
d1
35 mm
d2
28 mm
Package size
Barcode
Gross weight
Kg
Net weight
0,407 Kg
Country of origin
deu
Intrastat code
Product information
Measure sketch
Omvendt samler - ø35L x ø28L
Produkt datablad
3D-file
Note: Opening 3D files requires a program that supports the file format
Others has been looking for
Forskruning lige 0° - L-serie - Union DIN udv. x DIN udv. reducerende
Partnumber:
FXG1812L
Min. order quantity is:
Reducerende samler - ø35L x ø28L
Partnumber:
FXG3528L
0 pcs
Forskruning lige 0° - L til L-serie - med omløber
FISNV42L22L
Reducerende samler - ø18L x ø12L
Samler - ø12L
Samler - ø12L
FXG12L
Skotforskruning - ø12L - m. kontramøtrik
FXGS12LSKM
Samler - ø15L
Samler - ø15L
FXG15L
Omvendt samler - ø12L
Omvendt samler - ø12L
FISNV12L
0 pcs
T samler - ø12S x ø16S x ø12S
T samler - ø12S x ø16S x ø12S
FXT121612S
Skotforskruning - ø15L - m. kontramøtrik
FXGS15LSKM
Samler - ø10L
Samler - ø10L
FXG10L
Skotforskruning - ø28L - m. kontramøtrik
FXGS28LSKM
Samler - ø20S
Samler - ø20S
FXG20S
Skotforskruning - ø25S x 1" BSP - m. kontramøtrik
K25SXGM1
T samler - ø8L
T samler - ø8L
FXT08L
Skotforskruning - ø22L x 3/4" BSP - m. kontramøtrik
K22LXGM3/4
Skotforskruning - ø28L x 1" BSP - m. kontramøtrik