1RD1/2X30
Förpackningsstorlek:
0 pcs
Minsta beställningskvantitet:
1 pcs
SE ANDRA VARIANTER
5 varianter
Utvald variant:
1RD1/2X30
Nippelflange 1/2" BSP - (4) Boltcirkel 30mm
Spare parts (1)
O-ring 90S
Partnumber:
18.77X1.78S
Specifications
Dimensions and shipping
Antal bolte
4
Bolt dimension
M6x22 mm
Boltcirkel
30 mm
Gevind udvendig
G 1/2 BSP
I
30 mm
Materiale
Stål
Mærke navn
Hydraspecma
O-ring
18,77X1,78S mm
Overfladebehandling
Hvidforzinket
Pakningsmateriale
NBR
Shore
90
Tryk maks.
315 bar
Vinkel
0 °
Package size
0 pcs
Barcode
Gross weight
0,15 Kg
Net weight
0,15 Kg
Country of origin
ITA
Intrastat code
Product information
Measure sketch