XWE22LKR
Package size:
1 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
16 variants
Chosen variant:
XWE22LKR
Adapter 90° 22L, Utv-R 3/4''
Specifications
Dimensions and shipping
D1
22 mm
D3
18 mm
Diameter rör
22 mm
Dimension i
17 mm
Gänga utv.
R 3/4 BSPT
L
35 mm
L1
44 mm
L2
28,5 mm
L3
42,5 mm
Modell kod
FI-WE-22LRk-W3
Märke namn
Stauff
REACH compliant
Ja
RoHs compliant
Ja
Rostbeständighet
1200 hours salt spray DIN EN ISO 9227
S1
27 mm
Serie
L
Säkerhetsfaktor
4
T
R 3/4 BSPT
Temperatur max.
+120 °C
Temperatur min.
-40 °C
Tillverkningsmaterial
Stål
Tryck max.
160 bar
Vinkel
90 °
Ytskiktbehandling
Zink-Nickel
d2
19 mm
i
17 mm