XTR-28-12-28L
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
17 varianter
Utvald variant:
XTR-28-12-28L
Adapter T Reducering 28L-12L-28L
Specifikationer
Dimensioner och frakt
D3
28 mm
Diameter rör
28 - 12 - 28 mm
Gänga utv. metrisk
M18x1,5, M36x2
L1
30,5 mm
L2
31 mm
L3
30,5 mm
L5
46 mm
L6
47 mm
L7
47 mm
Modell kod
FI-T-28/12/28L-W3
Märke namn
Stauff
Rostbeständighet
1200 hours salt spray DIN EN ISO 9227
S1
41 mm
S2
22 mm
S3
41 mm
S4
36 mm
Serie
L
Säkerhetsfaktor
4
Temperatur max.
+120 °C
Temperatur min.
-40 °C
Tillverkningsmaterial
Stål
Tryck max.
250 bar
Ytskiktbehandling
Zink-Nickel
d1
28 mm
d2
12 mm
l1
38 mm