XTR-12-10-10L
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
17 varianter
Utvald variant:
XTR-12-10-10L
Adapter T Reducering - ø12L x ø10L x ø10L
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Brand Name
Stauff
Corrosion resistance
1200 hours salt spray DIN EN ISO 9227
D3
10 mm
Diameter pipe
12 - 10 - 10 mm
L1
17 mm
L2
17 mm
L3
17 mm
L5
32 mm
L6
32 mm
L7
32 mm
Material
Stål
Pressure max.
400 bar
S1
22 mm
S2
19 mm
S3
19 mm
S4
17 mm
Safety factor
4
Series
L
Surface treatment
Zink-Nickel
Temperature max.
+120 °C
Temperature min.
-40 °C
d1
12 mm
d2
10 mm
l1
24 mm