XRHZ38SRED
Förpackningsstorlek:
3 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
10 varianter
Utvald variant:
XRHZ38SRED
Backventil Utv-G1.1/2 ED
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Diameter rør
38 mm
Gevind
G 1.1/2 BSP
Materiale
Stål
Model kode
FI-RVZ-38SR-WD-B-W3-1
Mærke navn
Stauff
Serie
S
Sikkerhedsfaktor
2.5
Temperatur maks.
+90 °C
Temperatur min.
-20 °C
Tryk maks.
250 bar
Tryk åbning
1 bar
Förpackningsstorlek
3 st
Streckkod
318532
Bruttovikt
Kg
Nettovikt
1,434 Kg
Ursprungsland
deu
Intrastat artikelkod
Produktinformation
Kontraventil (->) - ø38S x 1.1/2" BSP - 1 bar - WD pakning