XRHZ15LRED
Package size:
20 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
10 variants
Chosen variant:
XRHZ15LRED
Backventil Utv-G1/2 ED
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Diameter rör
15 mm
Gänga
G 1/2 BSP
Modell kod
FI-RVZ-15LR-WD-B-W3-1
Märke namn
Stauff
Rostbeständighet
1200 hours salt spray DIN EN ISO 9227
Serie
L
Temperatur max.
+90 °C
Temperatur min.
-20 °C
Tryck max.
400 bar
Tryck ôppning
1 bar