XRHZ14SRED
Pakke str.:
20 st
Valgt variant:
XRHZ14SRED
Backventil Utv-G1/2 ED
Tillbehör (3)
Dobbelt skærering - ø14S
Partnumber:
FIDS14S
Omløber - ø14S - M22x1.5
Partnumber:
FIM14S
Dobbelt skærering WDDS - ø14S - pakning
FIWDDS14S
Specifications
Dimensions and shipping
Diameter rör
14 mm
Gänga
G 1/2 BSP
Modell kod
FI-RVZ-14SR-WD-B-W3-1
Märke namn
Stauff
Rostbeständighet
1200 hours salt spray DIN EN ISO 9227
Serie
S
Säkerhetsfaktor
2.5
Temperatur max.
+90 °C
Temperatur min.
-20 °C
Tillverkningsmaterial
Stål
Tryck max.
400 bar
Tryck ôppning
1 bar
Package size
20 st
Barcode
414637
Gross weight
0,106 Kg
Net weight
0,106 Kg
Country of origin
deu
Product information
Backventil Utv-G1/2 ED
Links
Produktkatalog
Produktkatalog
Others has been looking for
Double croww-line relief valve 1/2" VAIL 10-12/TS.S
Package size:
1 st
Min. order quantity is:
Check valve (<-) - ø15L x 1/2" BSP - 1 bar - WD seal
XRHV15LRED
Min. order quantity is:
Check valve-AISI316-Tognella 1/2
FT2260/6-12
Backventil OM G1/2 1.0BAR
Backventil OM G1/2 1.0BAR
VU-12-1BAR
Check valve (<-) - ø14S 1/2" BSP - 1 bar - WD seal
XRHV14SRED
Check valve (<-) - ø18L x 1/2" BSP - 1 bar - WD seal
XRHV18LRED
1/2" Check valve 5.0 bar
1/2" Check valve 5.0 bar
VU-12-5BAR
1/2" Check valve 8.0 bar
1/2" Check valve 8.0 bar
VU-12-8BAR
XRHZ18LRED
1/2" Check valve 0.5 bar
1/2" Check valve 0.5 bar
VU-12
Backventil Hane-Hane G1/2 1Bar, 50l/min, WP350Bar
VUMM-12
Check valves inline - Stainless
FT2260/6-18
XRHZ15LRED
Check valve (->) - ø16S x 1/2" BSP - 1 bar - WD seal
XRHZ16SRED
Double cross-line relief valve 1/2" VAIL 5-12/TS.S
Shuttle valves OM VU2P
Shuttle valves OM VU2P
VU2P-14
Vaihtovastaventtiili OMP OMR
Vaihtovastaventtiili OMP OMR
VSBF1/2OMPOMR
1/2" Shuttle valve
1/2" Shuttle valve
VU2P-12
Vaihtovastaventtiili OMS
Vaihtovastaventtiili OMS
VSBF1/2OMS
Check valves pilot operated OM
Check valves pilot operated OM
VBPSL-12
1/2" Hose burst cartridge valve
VUBA-12
Hose rupture valve insert
Hose rupture valve insert
VUBA-12
Hose rupture valve body
Hose rupture valve body
MMF-14
1/2" Pilot operated check valve
VBPSL-12
Dual check valve, Oleodinamica Marchesini OM - VBPDE
VBPDE-14L