XGE15LU78
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
30 varianter
Utvald variant:
XGE15LU78
Adapter 15L, UNF 7/8''
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Diameter rör
15 mm
Gänga utv.
7/8-14 UNF
Gänga utv. metrisk
M22x1,5
Märke namn
Hydraspecma
Serie
L
Temperatur max.
+100 °C
Temperatur min.
-35 °C
Tillverkningsmaterial
Stål
Tryck max.
400 bar