XGAI35LR
Pakke str.:
1 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
19 varianter
Valgt variant:
XGAI35LR
Adapter 35L, G1.1/4''
Tillbehör (2)
Alternativ (1)
Skärring 35L
Varenummer:
DPR35L
Omløber - ø35L - M45x2
Varenummer:
M35L
Påskruning - ø35L x 1.1/4" BSP indv
FXGA35LR114
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Diameter rör
35 mm
Gänga inv.
G 1.1/4 BSP
L
51,5 mm
L1
62,5 mm
L2
41 mm
L3
26,5 mm
Modell kod
FI-GA-35LR-W3
Märke namn
Stauff
REACH compliant
Ja
RoHs compliant
Ja
Rostbeständighet
1200 hours salt spray DIN EN ISO 9227
S1
55 mm
S2
50 mm
Serie
L
Säkerhetsfaktor
2.5
Temperatur max.
+120 °C
Temperatur min.
-40 °C
Thread T
G 1.1/4 BSP
Tillverkningsmaterial
Stål
Tryck max.
160 bar
Vinkel
0 °
Ytskiktbehandling
Zink-Nickel
d1
35 mm
d2
30 mm