WES-12-R38
Package size:
25 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
21 variants
Chosen variant:
WES-12-R38
SLANGFÄSTE 90GR UTV-R, PA
Specifications
Dimensions and shipping
Modell kod
5020TR3812
Märke namn
Ja
Package size
25 st
Barcode
210457
Gross weight
Kg
Net weight
Kg
Country of origin
ita
Product information
Measure sketch
SLANGFÄSTE 90GR UTV-R, PA
Produktkatalog
Others has been looking for
Adapter Rak Ø6 mm Utv-G1/8'' FDA Viton
Partnumber:
HFRC06G01
10 st
Min. order quantity is:
1 st
MALE CONNECTOR 12MM BSPP 3/8"
MALE CONNECTOR 12MM BSPP 3/8"
Partnumber:
HFRC12G03
10 st
Pneufit 10 straight basic connectors BSPP cylindrical thread
Banjo Stryp/backventil (ut) Ø10 mm 3/8"
10K511038
Banjo Stryp/backventil (ut) Ø12 mm 3/8"
10K511238
Banjo Stryp/backventil (ut) Ø8 mm 3/8"
RETT KOBL. 14MM -3/8"
RETT KOBL. 14MM -3/8"
L-koppling vridbar Ø10 mm 3/8
L-koppling vridbar Ø10 mm 3/8
C02681038
5 st
Adaptor T adjustable Ø6 mm Male-G3/8
C02670638
5 st
Adapter T Vridbar Ø12 mm Utv-G3/8
Adpater T Vridbar Ø8 mm 3/8
Adpater T Vridbar Ø8 mm 3/8
Adpater T Vridbar Ø16mm 3/8
Adpater T Vridbar Ø16mm 3/8
2 st
Swivel male lateral tee 6mm G3/8" nickel-plated
L-koppling vridbar Ø12 mm 3/8
L-koppling vridbar Ø12 mm 3/8
Adapter T Vridbar Ø10 mm Utv-G3/8
L-koppling vridbar Ø8 mm 3/8
L-koppling vridbar Ø8 mm 3/8
Adaptor T adjustable
Adaptor T adjustable
Adapter Y Vridbar Ø8mm 3/8
Adapter Y Vridbar Ø8mm 3/8
Adaptor Y adjustable Ø10mm Male-G3/8