SPRING-VU1/2-20BAR
Pakke str.:
1 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
23 varianter
Utvald variant:
SPRING-VU1/2-20BAR
Fjäder 18 bar för VU-12
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Märke namn
OM Oleodinamica Marchesini
Tryck ôppning
20 bar
Förpackningsstorlek
Streckkod
288260
Bruttovikt
Kg
Nettovikt
Kg
Ursprungsland
ita
Produktinformation
Fjäder 18 bar för VU-12
Andra tittar på
Backventil OM G1/2, 0.5 bar, 350 Bar
Artikelnummer:
VU-12
Förpackningsstorlek:
Tryckbeg.v OM G3/8 45L/min
Tryckbeg.v OM G3/8 45L/min
Artikelnummer:
VMP-06S
Overcenterv. OM dubbel G3/8
Overcenterv. OM dubbel G3/8
VBCD38-DEA
Prioritetsventil. OM G1/2 350bar
VPR3-12
VU-14
VMP-12S-300BAR
VU-38
Overcenterv. OM dubbel G3/4
Overcenterv. OM dubbel G3/4
VBCD34-DEA
VMP-12S
Prioritetsventil. OM G3/4 350bar
VPR3-34
Backventil Inv-R 1'', PN63 AISI316/FKM
H151-1-SY
Backventil OM G1.1/4, 0.85 Bar, 300 Bar
VU-114
Regenerativ ventil SUN G1/2''
Regenerativ ventil SUN G1/2''
YDCC-LHN-AV
Regenerativ ventil OM
Regenerativ ventil OM
VRSP-34
Tryckbegränsare OM 1/4" 10-180bar 30lpm max 300bar