SPG-DIGI-B0100-B-CAL
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
Beskyttelsesklasse
IP 65
Diameter
80 mm
Gevind
G 1/4 BSP
Model kode
SPG-DIGI-B0100-B-CAL
Mærke navn
Stauff
Portplacering
Sida
Temperatur maks.
+80 °C
Temperatur min.
-20 °C
Tryk spids maks.
200 bar
Tryk sprængning min.
800 bar
Trykindstilling maks.
100 bar
Trykindstilling min.
0 bar
Trykmåling nøjagtighed
±0,25% FS