SPAL60603PADPALAS
Package size:
1 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
10 variants
Chosen variant:
SPAL60603PADPALAS
Rörklamma Komplett Ø60.3mm DIN3015 Tunga Serien Polypamid
Specifications
Dimensions and shipping
Antal bultar
2
Färg
Svart
Märke namn
Stauff
Standard DIN
DIN 3015 part 2
Temperatur max.
+120 °C
Temperatur min.
-40 °C
Tillverkningsmaterial
Polyamid, Stål
Typ
Profilerad
Ytskiktbehandling
Zink-Nickel
Åtdragning moment
10 Nm
Package size
Barcode
445076
Gross weight
Kg
Net weight
Kg
Country of origin
Product information
Measure sketch
Others has been looking for
Rörklamma Ø65mm, DIN3015-2 Tunga Serien, Polypropylen
Partnumber:
TSLK6065PP
20 par
Min. order quantity is:
1 par
Rörklamma Ø12mm, DIN3015-2 Tunga Serien, Polypropylen
Partnumber:
TSLK3012PPG
20 par
1 par
Svetsplatta 37.8-70mm, DIN3015 Tunga Serien
SPAL6S
20 st
Rörklamma Ø25mm, DIN3015-2 Tunga Serien, Polypropylen
TSLK4025PP
Rörklamma Ø38mm, DIN3015-2 Tunga Serien, Aluminium
TSLK5038AL
Rörklamma Ø50mm, DIN3015-2 Tunga Serien, Gummi
TSLK6050GU
TSLK4025PPG
Täckplatta 37.8-70mm, DIN3015-2 W3 Tunga Serien
DPAL6S
20 st
Rörklamma Ø16mm, DIN3015-2 Tunga Serien, Aluminium
TSLK3016AL
DPAL4S
Rörklamma Ø60.3mm DIN3015-4 Tunga Serien, Polyamid
TSLK60603PA
1 set
1 set
Rörklamma Ø38mm, DIN3015-2 Tunga Serien, Gummi
TSLK5038GU
Rörklamma Komplett Ø76.1mm, DIN3015-2 Tunga Serien,Aluminium
SPAL70761ALDPALAS
Rörklamma Ø33.7mm, DIN3015-2 Tunga Serien, Polyamid
TSLK50337PA
Rörklamma Ø20mm, DIN3015-2 Tunga Serien, Polypropylen
Rörklamma Ø60.3mm, DIN3015-2 Tunga Serien, Polypropylen
SPAL5S
Svetsplatta 6-18mm, DIN3015 Tunga Serien
SPAL3S
Rörklamma Ø16mm, DIN3015-2 Tunga Serien, Polypropylen
Rörklamma Ø12mm, DIN3015-2 Tunga Serien, Polyamid
Rörklamma Ø114mm, DIN3015-2 Tunga Serien, Polypropylen
Rörklamma Komplett Ø33.7mm, DIN3015 Tunga Serien, Aluminium
SPAL50337ALDPALAS
Rörklamma Komplett Ø16mm, DIN3015-2 Tunga Serien, Aluminium
SPAL4S
Rörklamma Ø10mm, DIN3015-2 Tunga Serien, Polypropylen
Sexkantskruv M10x70, Tunga Serien
AS5S
50 st
Rörklamma Ø18mm, DIN3015-2 Tunga Serien, Polypropylen
Rörklamma Ø22mm, DIN3015-2 Tunga Serien, Polypropylen
Rörklamma Ø42mm, DIN3015-2 Tunga Serien, Polypropylen