SPAL40213PADPALAS-SY
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
10 varianter
Utvald variant:
SPAL40213PADPALAS-SY
Rörklamma Komplett Ø21.3mm DIN3015 Tunga Serien Polyamide
Färg
Svart
Temperatur max.
+120 °C
Temperatur min.
-40 °C
Tillverkningsmaterial
Polyamid, Stål
Åtdragning moment
10 Nm
Förpackningsstorlek
Streckkod
458122
Andra tittar på
Rörklamma Ø65mm, DIN3015-2 Tunga Serien, Polypropylen
20 par
Rörklamma Ø12mm, DIN3015-2 Tunga Serien, Polypropylen
20 st
Rörklamma Ø25mm, DIN3015-2 Tunga Serien, Polypropylen