SLK5337PPG
Package size:
25 par
SEE OTHER VARIANTS
43 variants
Chosen variant:
SLK5337PPG
Rörklamma Ø33.7mm, DIN3015-1 Lätta Serien, Polypropylen
Accessories (5)
Påbyggnadsskruv M6x50, 32-42mm, Lätta Serien
Partnumber:
AF5
Cover plate - DIN 5 - ZiNi
Partnumber:
DP5
Insexskruv M6x50, Lätta Serien
IS5
Safety locking plate - DIN 5 - ZiNi
SIG5
Weld plate - DIN 5 - Phosphated
SP5
Specifications
Dimensions and shipping
Antal bultar
2
Bredd
30 mm
D1
33,7 mm
DIN storlek
5
Diameter rör
33,7 mm
Färg
Grön
Grupp Stauff
5
H
58 mm
L1
71 mm
L2
52 mm
Modell kod
533.7-PP
Märke namn
Stauff
S
0,8 mm
Standard DIN
DIN 3015 part 1
Temperatur max.
+90 °C
Temperatur min.
-30 °C
Tillverkningsmaterial
Polypropylen
Typ
Profilerad
Åtdragning moment
8 Nm