SILR90-19
Pakke str.:
1 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
36 varianter
Valgt variant:
SILR90-19
Kylarslang Silikon 90°
Specifications
Dimensions and shipping
Användingsområde
Glykol, Vatten
Diameter inv.
19 mm
Färg
Blå
Temperatur max.
+180 °C
Temperatur min.
-60 °C
Package size
Barcode
360898
Gross weight
0,125 Kg
Net weight
0,125 Kg
Country of origin
deu
Product information
KYLARSLANG SILIKON 90GR
Artikel datablad
Others has been looking for
Sug och Returslang Multi Master SD Megaflex 25/35.8
Partnumber:
MMGMV-25
Package size:
30 m
Min. order quantity is:
1 m
Universalslang 1/2'' EPDM 20bar 12.7/22 -40-+120