SGMC-12M-8G
Pakke str.:
1 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
16 varianter
Valgt variant:
SGMC-12M-8G
Instrumentkoppling Rak, Utv-BSPP
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Modell kod
SMC-12M-8G
Temperatur max.
+100 °C
Temperatur min.
-25 °C
Vinkel
0 °
Pakke str.
Stregkode
243325
Brutto vægt
Kg
Netto vægt
Kg
Oprindelsesland
ita
Produkt information
Certifikat
Andre kigger på
Instrumentkoppling Rak. Utv-G. Genomborrad. 8mm-G 1/4"
Varenummer:
SMCT-8M-4G-S
Min. bestillingsenhed er:
Instrumentkoppling Studs, Utv-BSPP
Varenummer:
SMA-10M-4G
Adapter rak 6mm genomgående till Utv-G3/8"
SMCT-6M-6G-S
Instrumentkoppling Rak Skarv 12mm
SMBT-6M-4N
Instrumentkoppling Rak Skarv 10mm
SME-6-2N
Instrumentkoppling Rak Skarv 8mm
SU-8M
Instrumentkoppling Rak Skarv 15mm
SBLV-M-4N
Instrumentkoppling Rak, Utv-NPT, 6mm-NPT1/4
SBHU-6M
Instrumentkoppling Rak Skarv 3mm
SFC-6M-2R
Instrumentkoppling Rak, Utv-BSPP 12mm-G3/4