SDS180-5TIR110410
Package size:
1 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
10 variants
Chosen variant:
SDS180-5TIR110410
Dragstångsats SDS180, 6-sekt
Specifications
Dimensions and shipping
Antal sektioner
6
Flödeshastighet nominell LMin
140 lpm
Längd
410 mm
Märke namn
Walvoil
Tryck max.
315 bar
Åtdragning moment
40 Nm