SBSH-70-F500SM
Pakke str.:
1 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
64 varianter
Valgt variant:
SBSH-70-F500SM
Kylarslang Silikon Flexibel, 70x80, 500mm
Specifications
Dimensions and shipping
Bøjningsradius
350 mm
Diameter indvendig
70 mm
Diameter udvendig
80 mm
Farve
Blå
Mærke navn
Hydraspecma
Temperatur maks.
+180 °C
Temperatur min.
-60 °C
Tryk maks.
1.5 bar