SBSH-60-F500SM
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
64 varianter
Utvald variant:
SBSH-60-F500SM
Kylarslang Silikon Flexibel, 60x70, 500mm
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Böjningsradie
250 mm
Diameter inv.
60 mm
Diameter utv.
70 mm
Temperatur max.
+180 °C
Temperatur min.
-60 °C
Tryck max.
1.5 bar