SBSH-57-F500SM
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
64 varianter
Utvald variant:
SBSH-57-F500SM
Kylarslang Silikon Flexibel, 57x67, 500mm
Specifications
Dimensions and shipping
Böjningsradie
230 mm
Diameter inv.
57 mm
Diameter utv.
67 mm
Färg
Blå
Märke namn
Hydraspecma
Temperatur max.
+180 °C
Temperatur min.
-60 °C
Tryck max.
1.5 bar