SBSH-50-F500SM
Package size:
1 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
64 variants
Chosen variant:
SBSH-50-F500SM
Kylarslang Silikon Flexibel, 50x60, 500mm
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Bend radius
200 mm
Brand Name
Hydraspecma
Color
Blå
Diameter inner
50 mm
Diameter outer
60 mm
Pressure max.
1.5 bar
Temperature max.
+180 °C
Temperature min.
-60 °C