SBSH-38-F750SM
Pakke str.:
1 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
64 varianter
Valgt variant:
SBSH-38-F750SM
Kylarslang Silikon Flexibel, 38x48, 750mm
Specifications
Dimensions and shipping
Temperatur max.
+180 °C
Temperatur min.
-60 °C
Tryck max.
1.5 bar
Package size
Barcode
414396
Gross weight
0,182 Kg
Net weight
0,182 Kg
Country of origin
swe
Product information
Artikel datablad
Others has been looking for
Sug och Returslang Multi Master SD Megaflex 25/35.8
Partnumber:
MMGMV-25
Package size:
30 m
Min. order quantity is:
1 m
Universalslang 1/2'' EPDM 20bar 12.7/22 -40-+120