SBSH-35-F500SM
Pakke str.:
1 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
64 varianter
Valgt variant:
SBSH-35-F500SM
Kylarslang Silikon Flexibel, 35x45, 500mm
Specifications
Dimensions and shipping
Böjningsradie
115 mm
Diameter inv.
35 mm
Diameter utv.
45 mm
Temperatur max.
+180 °C
Temperatur min.
-60 °C
Tryck max.
1.5 bar