RSGU1-30-15-W4
Förpackningsstorlek:
1 frp
Minsta beställningskvantitet:
1 frp
SE ANDRA VARIANTER
73 varianter
Utvald variant:
RSGU1-30-15-W4
Gummiklammer, 30mm, B=15, För M6, W4, 100st
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Bredd
15 mm
Diameter bulthål
8,0 mm
Diameter inv.
30 mm