RM/92025/M/20
Pakkauskoko:
1 st
Pienin tilausmäärä on:
1 st
KATSO MUUT VARIANTIT
53 varianttia
Valittu variantti:
RM/92025/M/20
Ø25 DV kompaktcylinder
Specifications
Dimensions and shipping
Diameter inv. cylinder
25 mm
Märke namn
Norgren
Slaglängd
20 mm
Temperatur max.
+80 °C
Temperatur min.
-5 °C
Tryck max.
10 bar
Tryck min.
1 bar