RM/92016/M/15
Package size:
1 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
53 variants
Chosen variant:
RM/92016/M/15
Ø16 DV Kompaktcylinder
Specifications
Dimensions and shipping
Diameter inv. cylinder
16 mm
Märke namn
Norgren
Slaglängd
15 mm
Temperatur max.
+80 °C
Temperatur min.
-5 °C
Tryck max.
10 bar
Tryck min.
1 bar