RM/92012/M/15
Pakke str.:
1 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
53 varianter
Valgt variant:
RM/92012/M/15
Ø12 DV Kompaktcylinder
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Diameter indvendig cylinder
12 mm
Mærke navn
Norgren
Slaglængde
15 mm
Temperatur maks.
+80 °C
Temperatur min.
-5 °C
Tryk maks.
10 bar
Tryk min.
1 bar