PPC-CAN-PT-600
Package size:
1 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
5 variants
Chosen variant:
PPC-CAN-PT-600
Tryck- / Temperatursensor CAN 600 bar
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Gänga
G 1/2 BSP
Temperatur max.
+105 °C
Temperatur min.
-25 °C
Temperatur omgivning max.
+85 °C
Temperatur omgivning min.
-25 °C
Tryck max.
1200 bar
Tryck spräng min.
1800 bar