PA-14/12-50M-N
Förpackningsstorlek:
50 m
Minsta beställningskvantitet:
1 m
SE ANDRA VARIANTER
37 varianter
Utvald variant:
PA-14/12-50M-N
Polyamidrör PA12, 14/12, Natur
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Bøjningsradius
90 mm
Diameter indvendig
12 mm
Diameter udvendig
14 mm
Inderrør
Invändig kärna i polyamid
Meter pr. rulle
50 m
Model kode
PA12 1412 NEUTRO
Mærke navn
Tierre
REACH compliant
Ja
RoHs compliant
Ja
Temperatur maks.
+80 °C
Temperatur min.
-40 °C
Tryk maks.
11 bar