PA-14/11-25M-R
Package size:
1 frp
Min. order quantity is:
1 frp
SEE OTHER VARIANTS
27 variants
Chosen variant:
PA-14/11-25M-R
Polyamidrör PA12 14/11 Röd DIN74324 25m i kartong
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Brand Name
Norgren
Pressure max.
16 bar
Temperature max.
+80 °C
Temperature min.
-40 °C
Pakke str.
Stregkode
462828
Brutto vægt
Kg
Netto vægt
Kg
Oprindelsesland
swe
Produkt information
14/11mm Nylonrör röd 25m
Links
Produktdatablad
Produktdatablad
Andre kigger på
10mm nylonspiral gul 15m
10mm nylonspiral gul 15m
Varenummer:
PA331001528
Pakke str.:
Min. bestillingsenhed er:
Polyamidrör PA12, 4/2, ISO1874/DIN73378, Svart 100m
Varenummer:
100 m
Min. bestillingsenhed er:
1 m
Polyamidrör PA12 Hård, 6/3, DIN73378, Natur 100m
100 m
1 m
10mm nylonrör blå 25 m
10mm nylonrör blå 25 m
PA-10/7.5-025M-B
Polyamidrör PA12, 12/9, Blå 25m i kartong
PA-12/9-025M-B
6/4mm Nylonrör svart 25m
6/4mm Nylonrör svart 25m
PA-6/4-025M-S
BROMSRÖR 18x2 DIN73378 SVART
BROMSRÖR 18x2 DIN73378 SVART
PA-18/14-050M-S
50 m
50 m
AL985 Synflex 1300 1/4
AL985 Synflex 1300 1/4
1 st
1 st
Hose CLS Polyamid N6x1,5 black - filled with Lubriq
Slangsats Spiral, Svivlande R1/2'', 11x16mm, 4m
Slangsats Spiral, Fast R1/2'', 11x16mm, 8m 11x16 8M
Polyamidrör Supersoft, 10mm, Grå 25m
PS0610025B
Adaptor union 20mm
Adaptor union 20mm
FPUC20
Union � 63
Union � 63
FPUC63
Instickskoppling 90B 40mm
Instickskoppling 90B 40mm
FPUL40
"Quick branch female BSPP 1/2"""
FPBR25G04
Adaptor knee 90 union 20mm
Adaptor knee 90 union 20mm
FPUL20
Instickskoppling 90B 40mm
Instickskoppling 90B 40mm
FPUL40
Instickskoppling T reducering 40-25
FPGT4025
Adaptor knee 45 union 25mm
Adaptor knee 45 union 25mm
FPULH25
Inch Tube PE 1/4" White
Inch Tube PE 1/4" White
PE-1/4-100M-V
1 rl
1 rl
Union � 16
Union � 16
FPUC16
"Quick branch female BSPP 3/4"""
FPBR40G05
Reduced Union � 63-40
Reduced Union � 63-40
FPG6340
Quick branch 25-20
Quick branch 25-20
FPBR2520
Breed � 63-25
Breed � 63-25
FPBR6325
Adaptor knee 45 union 20mm
Adaptor knee 45 union 20mm
FPULH20
Instickskoppling T 40mm
Instickskoppling T 40mm
FPUT40
Rörförgrening 40mm till 25mm
Rörförgrening 40mm till 25mm