PA-10/8-025M-N
Förpackningsstorlek:
1 frp
Minsta beställningskvantitet:
1 frp
SE ANDRA VARIANTER
27 varianter
Utvald variant:
PA-10/8-025M-N
Polyamidrör PA12, 10/8, DIN74324, Natur 25m i kartong
Specifications
Dimensions and shipping
Böjningsradie
60 mm
Diameter inv.
8 mm
Diameter utv.
10 mm
Längd/rulle
25 m
Modell kod
PA12-1008NU-25BX
Märke namn
Tierre
REACH compliant
Ja
RoHs compliant
Ja
Temperatur max.
+80 °C
Temperatur min.
-40 °C
Tryck max.
15 bar