OR21.95X1.78-N90
Pakke str.:
100 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
12 varianter
Valgt variant:
OR21.95X1.78-N90
O-ring 90S
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Diameter inner
21.95 mm
Material
NBR
Material thickness
1.78 mm
Shore
90
Temperature max.
+100 °C
Temperature min.
-35 °C