JGEM-06-12ED
Package size:
1 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
17 variants
Chosen variant:
JGEM-06-12ED
Adapter Rak, Utv-JIC, Utv-M-ED
Accessories (1)
Bushing Ø10
Partnumber:
JD-10
A
35 mm
Angle
0 °
B
14,1 mm
Brand Name
Hydraspecma
CH
17 mm
D
12 mm
Diameter pipe
10 mm
Dimension F metric
M12x1,5
J
9/16-18 JIC
Material
Stål
Pressure max.
350 bar
T
10 mm