GZR18L25S
Pakke str.:
1 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
38 varianter
Valgt variant:
GZR18L25S
Övergångsadapter 18L-25S
Specifikationer
Dimensioner och frakt
D1
25 mm
D2
28 mm
D3
13 mm
D4
13 mm
Diameter rör
25 - 18 mm
L1
41,5 mm
L2
47,5 mm
Modell kod
FI-SNV-25S/18L-V-W3-DKO
Märke namn
Stauff
Packningsmaterial
FKM/FPM (Viton®)
Rostbeständighet
1200 hours salt spray DIN EN ISO 9227
S1
46 mm
S2
32 mm
Serie
L
Serie 1
L
Serie 2
S
Säkerhetsfaktor
4
Temperatur max.
+200 °C
Temperatur min.
-25 °C
Tillverkningsmaterial
Stål
Tryck max.
400 bar