DD5-100120
Pakke str.:
25 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
24 varianter
Valgt variant:
DD5-100120
Slangklammer W5 100-120 Bredd=12mm
Specifications
Dimensions and shipping
Brand Name
Mikalor
Corrosion resistance
1000 hours salt spray ASTM B-117
Diameter max.
120 mm
Diameter min.
100 mm
Material quality
1.4401 / AISI316
REACH compliant
Ja
RoHs compliant
Ja
Standard DIN
DIN 3017
Torque tightening
7 Nm
Width
12 mm
Package size
25 st
Barcode
364266
Gross weight
0,046 Kg
Net weight
0,046 Kg
Country of origin
esp
Product information