DD4-130150
Pakke str.:
25 st
Min. bestillingsenhed er:
25 st
SE ANDRE VARIANTER
23 varianter
Valgt variant:
DD4-130150
Slangklammer W4 130-150 bredd=12mm
Tilbehør (1)
Slangmejsel 7mm för slangklammer böjbar.
Varenummer:
SLANGMEJSEL
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Bredd
12 mm
Diameter min.
130 mm
Diameter max.
150 mm
Materialkvalitet
1.4301 / AISI304
Modell kod
ASFA-S 130-150/12 W4
Märke namn
Mikalor
REACH compliant
Ja
RoHs compliant
Ja
Rostbeständighet
DIN 3017
Tillverkningsmaterial
Rostfritt stål
Åtdragning moment
7 Nm
Pakke str.
Stregkode
224740
Brutto vægt
Kg
Netto vægt
Kg
Oprindelsesland
esp
Produkt information
Produktblad
Links
Produktdatablad
Produktdatablad
Andra tittar på
Slangklammer DIN3017 W4 12mm DD4 Rostfri
Artikelnummer:
DD4-210230
Förpackningsstorlek:
10 st
SLANGKLAMMER PA-RI 31-35 ENKEL W1
Artikelnummer:
35E20
Förpackningsstorlek:
10 st
SLANGKLAMMER PA-RI 50-60 DUBBEL W1
60D20
55E20
90D20
Slangklammer ABA 11-17/9 W1 Förzinkat stål/Aluzink
A1-1117
100 st
AB1-1928
50 st
38E20
40E20
A1-814
100 st
60E20
SLANGKLAMMER 75-85 DUBBEL W5-SYRAFAST
85D20-SY
AB1-1524
50 st
Slangklamma Superclamp W4 Spänn omr. 29-31, Bredd 20mm
S4-2931
70E20
Slangklammer W2 8-16 bredd=9mm
Slangklammer W2 8-16 bredd=9mm
D2-0816
65E20
Tryckluftklämma 2.1/2'' 77-94mm DIN20039A
TK-77/94
2 st
Slangklammer W2 10-16 bredd=7mm
D2-1016
Buntband 2,5x100, Svart Nylon 6.6, 100st
BB-2.5X100-S
1 frp
Slangklammer typ Pa-Ri 100-110 DUBBEL W1
110D20
45E20
50E20
115D20
SLANGKLAMMER 74-80 ENKEL W5-SYRAFAST
80E20-SY
Slangklamma Superclamp W5 Spänn omr. 25-27, Bredd 18mm
S5-2527
65D20
SLANGKLAMMER PA-RI 160-175 DUBBEL W1 25MM
170D25
8 st
Slangklammer W2 50-70 bredd=12mm