DD2-90110
Pakke str.:
25 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
21 varianter
Valgt variant:
DD2-90110
Slangklammer W2 90-110 bredd=12mm
Tillbehör (1)
Slangmejsel 7mm för slangklammer böjbar.
Varenummer:
SLANGMEJSEL
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Bredd
12 mm
Diameter min.
90 mm
Diameter max.
110 mm
Åtdragning moment
6,8 Nm
Pakke str.
25 st
Stregkode
224737
Brutto vægt
0,044 Kg
Netto vægt
0,044 Kg
Oprindelsesland
esp
Produkt information
Produktblad
Links
Produktdatablad
Produktdatablad
Andre kigger på
SLANGKLAMMER PA-RI 31-35 ENKEL W1
Varenummer:
35E20
10 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SLANGKLAMMER PA-RI 50-60 DUBBEL W1
60D20
10 st
55E20
90D20
Slangklammer ABA 11-17/9 W1 Förzinkat stål/Aluzink
A1-1117
100 st
AB1-1928
50 st
A1-814
100 st
40E20
38E20
SLANGKLAMMER 75-85 DUBBEL W5-SYRAFAST
85D20-SY
AB1-1524
50 st
60E20
Slangklammer W2 8-16 bredd=9mm
Slangklammer W2 8-16 bredd=9mm
D2-0816
65E20
Slangklamma Superclamp W4 Spänn omr. 29-31, Bredd 20mm
S4-2931
70E20
Tryckluftklämma 2.1/2'' 77-94mm DIN20039A
TK-77/94
2 st
Slangklammer W2 10-16 bredd=7mm
D2-1016
Buntband 2,5x100, Svart Nylon 6.6, 100st
BB-2.5X100-S
1 frp
1 frp
Sortimentslåda Klammer 270 W4 9/12mm
ABA-270-W4
SLANGKLAMMER 74-80 ENKEL W5-SYRAFAST
80E20-SY
75D20
Slangklamma kraftig 58-75/12 W5, syrafast
65D20
Slangklammer W2 50-70 bredd=12mm
DD2-5070
SLANGKLAMMER PA-RI 160-175 DUBBEL W1 25MM