C00GP1200
Package size:
1 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
4 variants
Chosen variant:
C00GP1200
Ø12 mm Strypbackventil
Specifications
Dimensions and shipping
Package size
Barcode
247403
Gross weight
Kg
Net weight
Kg
Country of origin
swe
Product information
Ø12 mm Strypbackventil
Artikel datablad
Others has been looking for
Herion Magnetventil 3/2 NC 24VDC DIN Membran
Partnumber:
Min. order quantity is:
Herion kontakt 90g DIN med mantlad kabel 5m
Partnumber:
Herion Magnetventil 3/2 NC 12VDC DIN Membran
G1/8 Växelventil
G1/8 Växelventil
T65C1800
Herion Magnetventil 3/2 NO 24VDC DIN Membran
G1/8 Backventil
G1/8 Backventil
T55C1800
Backventil G1/4''
Backventil G1/4''
VNR-843-1/4
10 st
Herion Montagesats för fordonsventil
Herion Elkontakt 90g DIN med kabel 3m
Herion Magnetventil 3/2 NC 24VDC M24 Scania Membran
Herion Magnetventil 3/2 NO 24VDC DIN M12
Herion Montageskena, 10 ventiler
G/01009100000
G1/4 växelventil
G1/4 växelventil
T65C2800
22mm kontakt
22mm kontakt
M/P19063
spole Ex II2G/D EEx me IIT5/T6
spole Ex II2G/D EEx me IIT5/T6
regulator modul
regulator modul
V70527-KA4
ISO18 magnetventil 5/2
ISO18 magnetventil 5/2
V415517D-C313A
22mm magnetdel 24 VDC
22mm magnetdel 24 VDC
ISO2 Luftstyrd ventil 5/3 APB
ISO2 Luftstyrd ventil 5/3 APB
SXP9674-180-00
30mm spole std effekt 24 VDC
30mm spole std effekt 24 VDC
V04X286A-Q1223
Herion Magnetventil 2/2 NO 24VDC Scania
Ø4 mm Strypbackventil
Ø4 mm Strypbackventil
C00GP0400
platta magnetventil 2x3/2 NC
platta magnetventil 2x3/2 NC
VM106A11AB313B
G1/4 Backventil
G1/4 Backventil
T55C2800
10 st
ISO3 Magnetventil 5/2
ISO3 Magnetventil 5/2
SXE9575-A71-00K
30mm kontakt
30mm kontakt
M/P15737
Modulplatta
Modulplatta
V70525-BAE
42mm click-on spole std 24VAC
42mm click-on spole std 24VAC
Avstängningsventil 2/2 Ø12mm
Avstängningsventil 2/2 Ø12mm
D00GR1200
15 st
22mm spole std effekt 230VAC
22mm spole std effekt 230VAC