AH10-20M-MK
Package size:
1 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
6 variants
Chosen variant:
AH10-20M-MK
Tryckluftslang 10mm 20m 20bar med kopplingar typ 1600/320
Specifications
Dimensions and shipping
Användingsområde
Luft, Vatten
Färg
Svart
Längd
20 m
Märke namn
Hydraspecma
Temperatur max.
+60 °C
Temperatur min.
-15 °C
Tillverkningsmaterial
NBR, PVC
Tryck max.
20 bar
Tryck spräng min.
60 bar