4915-14-04-SY
Pakke str.:
1 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
6 varianter
Valgt variant:
4915-14-04-SY
PRESSNIPPEL 4915 BM14 SL1/4
Specifikationer
Dimensioner och frakt
A
14 mm
Diameter banjo
14 mm
L
37,2 mm
L1
28 mm