4822-12-05-SY
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
30 varianter
Utvald variant:
4822-12-05-SY
Presskoppling Rak Inv-M20, Ø5/16'', Syrafast
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Diameter rör
12 mm
Materialkvalitet
1.4571 / AISI316Ti
Modell kod
84804201205S
Märke namn
Hydraspecma
Nyckelstorlek
24 mm
Packningsmaterial
S
Slangdimension
5/16 "
Slangkopplingstyp
Till lös hylsa
Temperatur max.
+100 °C
Temperatur min.
-30 °C
Tillverkningsmaterial
Rostfritt stål
Vinkel
0 °
Åtdragning moment
30 Nm