4710-10-05-SY
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
17 varianter
Utvald variant:
4710-10-05-SY
Pressnippel rak DKL M16x1.5
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Angle
0 °
Brand Name
Hydraspecma
Diameter pipe
10 mm
Hose coupling type
Till lös hylsa
Hose size
5/16 "
Key size
19 mm
Material
Rostfritt stål
Material quality
1.4571 / AISI316Ti
Model code
Series
L
Temperature max.
+400 °C
Temperature min.
-60 °C