4100-10-06-SY
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
22 varianter
Utvald variant:
4100-10-06-SY
PRESSNIPPEL 4100 10MM SL3/8 SY
Specifications
Dimensions and shipping
Diameter rör
10 mm
L
61 mm
L1
29,5 mm
L2
26,5 mm