12GS25FDHORX-RB
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
14 varianter
Utvald variant:
12GS25FDHORX-RB
Presskoppling GS Rak, Ø3/4'', Inv-M36, DKO-25S, Rock Breaker
Tilbehør (1)
Presshylsa GS 3/4'', 4W
Artikelnummer:
12GS1F-4
Specifikationer
Dimensioner och frakt
A
107,4 mm
B
56,4 mm
D
3/4"
Diameter rör
25 mm
H
46 mm
Märke namn
Gates
Packningsmaterial
NBR
REACH compliant
Ja
RoHs compliant
Ja
Rostbeständighet
500 hours salt spray ASTM B-117
Serie
S
Slangdimension
3/4 "
Slangkopplingstyp
Till lös hylsa
Temperatur max.
+100 °C
Temperatur min.
-35 °C
Tillverkningsmaterial
Stål
Vinkel
0 °
Ytskiktbehandling
TuffCoat™
Åtdragning moment
125 - 135 Nm